Lista szkół biorących udział w projekcie "Wielkoduchy - program rozwoju wolontariatu w szkołach podstawowych":

 

1.      Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu

(ul. Chonicka 57, 60-480 Poznań)


Szkoła Podstawowa nr 57 w Poznaniu

2.     (ul. Leśnowolska 35, 60-452 Poznań)

 
Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu

3.     (ul. Rawicka 12/14, 60-113 Poznań)

 
Szkoła Podstawowa nr 88 w Poznaniu

4.     (ul. Swobodna 53, 60-389 Poznań)

 
Szkoła Podstawowa w Czempiniu

5.     (ul. Kolejowa 3, 64-020 Czempiń)


Szkoła Podstawowa w Iwnie

6.      (ul. Szkolna 11, Iwno, 62-025 Kostrzyn Wielkopolski)


Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 1 w Pile

7.      (ul. Brzozowa 4, 64-920 Piła)


Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach

8.      (ul. Szczuczyńska 5, 64-500 Szamotuły)

 
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie

9.      (ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina)


Szkoła Podstawowa z Siekierek Wielkich

10.   (ul. Stanisława Karalusa 1, 62-025 Kostrzyn Wielkopolski)

 

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Pamiątkowie

(ul. Szkolna 13, 64-514 Pamiątkowo)

 

Szkoła Podstawowa nr 19 w Poznaniu

(Os. Oświecenia 1, 61-205 Poznań)

 

Szkoła Podstawowa w Stęszewie

(ul. Parkowa, 62-060 Stęszew)

 

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Lotyniu

(ul. Polna 9, 64-918 Lotyń)

 

Szkoła Podstawowa w Margoninie

(ul. Polna 6, 64-830)

 

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie

(ul. 5 Stycznia 14, 64-200 Wolsztyn)

 

Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Starym Mieście

(ul. Szkolna 11, 62-571 Stare Miasto)

 

Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Golinie

(ul. Wolności 20, 62-590 Golina)

 

Szkole Podstawowej numer 6 im. Romualda Traugutta w Koninie

(ul. Kolejowa 6, 62-510 Konin)

 

Szkole Podstawowej numer 9 im Bohaterów Westerplatte w Koninie

(ul. Fikusowa 8, 62-502 Konin)

 

Szkoła Podstawowa nr 45 w Poznaniu

(ul. Harcerska 3, 61-013 Poznań)

 

Zespół Szkół nr 1 w Krotoszynie

(ul. Jagiełły 4,  63-700 Krotoszyn)

 

Zespół Szkół w Siedlisku

(Siedlisko 160, 64-980 Trzcianka)

 

Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim

(ul. Batorego 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski)

 

Zespół Szkół w Mchach

(Mchy 39, 63-130 Książ Wielkopolski)

 

Szkoła Podstawowa w Radolinie

(Radolina 63, 62-590 Golina)

 

Szkoła Podstawowa nr 58 w Poznaniu

(Ławica 3, Poznań)

 

Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Komornikach

(ul. Staszica 25, 62-052 Komorniki)

 

Zespół Szkół w Jerzykowie

(ul. Spokojna 3 , 62-007 Biskupice)

 

Szkoła Podstawowa im. Tony'ego Halika w Górznej
(Górzna, 77 - 400 Złotów)

 

Szkoła Podstawowa w Zalesiu

(Zalesie 22, 77-400 Złotów)

 

Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. dr. Bronisława Koszutskiego w Kaliszu

(ul. H. Sawickiej 3b, 62-800 Kalisz)

 

Poniższa lista dotyczy szkół, które brały udział w pierwszej edycji "Wielkoduchów".

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie

(ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina)

 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu

(ul. Traugutta 17/25, 60-325 Poznań)

 

Szkoła Podstawowa nr 19 w Poznaniu

(os. Oświecenia 1, 61-205 Poznań)


Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu

(ul. Łozowa 77, 61-448 Poznań)



Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu

(ul. Chojnicka 57, 60-480 Poznań)



Szkoła Podstawowa nr 74 w Poznaniu

(ul. Trybunalska 17/25, 60-325 Poznań)



Szkoła Podstawowa nr 88 w Poznaniu

(ul. Swoboda 53, 60-389 Poznań)



Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

(ul. Szkolna 41, 62-069 Palędzie)



Szkoła Podstawowa w Iwnie

(ul. Szkolna 11, 62-025 Kostrzyn)


Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

(ul. Poznańska 50, 62-006 Kobylnica)